پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت‌الاسلام  سیدمحمد علی آل‌هاشم گفت: تلاش کنید همه‌تان امید را در بین مردم ایجاد کنید. شما باید کاری کنید مردم برای آینده خود امیدوار باشند. وی افزود: رسانه‌ها نقش بسیار ارزشمندی در ایجاد نشاط در جامعه دارند. یکی از این رسانه‌ها، فضای مجازی است. در فضای مجازی خیلی دقت کنید. […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت‌الاسلام  سیدمحمد علی آل‌هاشم گفت: تلاش کنید همه‌تان امید را در بین مردم ایجاد کنید. شما باید کاری کنید مردم برای آینده خود امیدوار باشند.
وی افزود: رسانه‌ها نقش بسیار ارزشمندی در ایجاد نشاط در جامعه دارند. یکی از این رسانه‌ها، فضای مجازی است. در فضای مجازی خیلی دقت کنید. فضای مجازی می‌تواند با شبهاتی که دشمن ایجاد می‌کند، به مقابله بپردازد. در مقابل دشمنان، فضای مجازی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند.
حجت الاسلام آل هاشم با اشاره به بازگشت کانال اطلاع‌رسانی وی به تلگرام،خاطرنشان کرد: خارج شدن از تلگرام زمینه را برای ورود دشمن باز کرد. ما از این فضا خارج شدیم، اما دشمن ورودش بیشتر شد. ما به جای تخریب باید با احترام مطالبه‌گری و امیدواری را در جامعه ایجاد کنیم.
آل‌هاشم در پایان گفت: بهترین جشن برای چهل سالگی انقلاب، تبیین دستاوردهای انقلاب در این چهل سال است.