پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمود گوگانی اصل افزود:  وظیفه بسیجیان در مقابله با توطئه های دشمن این است که دستاوردهای انقلاب چه علمی، نظامی، پزشکی و سازندگی را برای مردم تبلیغ کنند و نباید گذاشت تا مردم از انقلاب و نظام دلسرد  باشند. وی ادامه داد: هدف اصلی دشمن نا امید کردن مردم از […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمود گوگانی اصل افزود:  وظیفه بسیجیان در مقابله با توطئه های دشمن این است که دستاوردهای انقلاب چه علمی، نظامی، پزشکی و سازندگی را برای مردم تبلیغ کنند و نباید گذاشت تا مردم از انقلاب و نظام دلسرد  باشند.

وی ادامه داد: هدف اصلی دشمن نا امید کردن مردم از انقلاب و نظام است که از هرگونه ابزار برای این کار استفاده می کنند و آخرش حرفشان این است که بعد از گذشت سال های طولانی از انقلاب وضعیت جمهوری اسلامی در شان مردم ایران نیست.
گوگانی اصل به ایام الله دهه فجر اشاره و بیان کرد: دشمن امسال همه توان خود را به کار گرفته تا با تبلیغ های گوناگون مانع حضور پرشور و حماسی مردم  در ۲۲ بهمن باشد ولی امسال باید تمام توان و تلاش مان را بکار بگیریم تا با برگزاری برنامه ها و همایش های گوناگون در جهت آگاه سازی مردم کوشش کنیم و به آینده امیدوار باشیم و یک بار دیگر جشن پیروزی انقلاب با شکوه تر از سال های قبل برگزار کنیم .
وی با اشاره به تذکر مقام معظم رهبری مبنی بر دسیسه دشمن برای سال ۹۸، اظهارداشت:  باید نسبت به سال های گذشته هوشیاری و دقت خود را بیشتر کرده و اجازه سوء استفاده به برخی از عناصر نفوذی داخلی را ندهیم ، چراکه  نظام و انقلاب دوام اش وابسته به مردم است و مردم همیشه با ولایت و انقلاب همراه هستند و باید این تذکر ولی فقیه را جدی بگیریم و با بصیرت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران محافظت کنیم.