پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ خلیل شریفی با تاکید بر اینکه دشمن تلاش دارد با ترفندهایی نام و یاد امام امت را از خاطره‌ها حذف کند، اظهار داشت: دشمنان این انقلاب باید بدانند که ملت مسلمان ایران، پایبند به آرمان‌ها و اهداف مقدس امام راحل است و هرگز دست از این آرمان‌ها برنمی‌دارد. وی افزود: […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ خلیل شریفی با تاکید بر اینکه دشمن تلاش دارد با ترفندهایی نام و یاد امام امت را از خاطره‌ها حذف کند، اظهار داشت: دشمنان این انقلاب باید بدانند که ملت مسلمان ایران، پایبند به آرمان‌ها و اهداف مقدس امام راحل است و هرگز دست از این آرمان‌ها برنمی‌دارد.

وی افزود: خیزش انقلابی و اسلامی در کشورهای منطقه در حال حاضر به برکت انقلاب اسلامی ایران است که این انقلاب با الهام از فرهنگ عاشورا و  نهضت کربلا باعث حیات دوباره اسلام در ایران و جهان اسلام شده است.

شریفی ادامه داد: پیشرفت ما در صنعت نظامی و هسته ای، عزت، آزادی و استقلال ما از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایران است و باید قدرشناس نعمت ولایت و امامت باشیم.

وی اضافه کرد: در زمان حکومت رژیم طاغوت شاهنشاهی احکام اسلامی به فراموشی سپرده شد و با فرهنگ اسلام مبارزه می شد و اثری از اسلام باقی نمی ماند، بنابراین مردم انقلابی ایران با دست خالی و با شعار توحیدی لاالله الاالله بر رژیم طاغوت پیروز شدند و این انقلاب موجب حیات دوباره اسلام در ایران و جهان شد.

شریفی بیان کرد: در دهه چهارم حیات پرخیر و برکت انقلاب اسلامی با هدایت های رهبر فرزانه انقلاب شاهد به ثمر نشستن برکات خون شهیدان انقلاب هستیم که عزت و اقتدار نظام اسلامی را به ارمغان آورده است.

فرمانده سپاه جلفا در پایان برگزاری نشست های اعتقادی و بصیرتی در رده های مقاومت، نواختن زنگ انقلاب در مدارس، برگزاری نمایشگاه، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، برگزاری یادواره های شهدا، افتتاح خانه های محروم، دیدار از خانواده های شهدا و برگزاری مسابقات کتابخوانی را از مهم ترین برنامه های پیش بینی شده در ایام الله دهه مبارک فجر عنوان کرد.