پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمدتقی صمددوخت با اشاره به اینکه دشمن در راستای جدا کردن امت از ولایت، بیشترین سرمایه گذاری و تلاش را می کند، اظهار داشت: باید توجه داشت تا زمانی که رابطه مستحکم امام و امت که همان رابطه ولایی است وجود داشته باشد، دشمنان در رسیدن به اهداف خود ناکام […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمدتقی صمددوخت با اشاره به اینکه دشمن در راستای جدا کردن امت از ولایت، بیشترین سرمایه گذاری و تلاش را می کند، اظهار داشت: باید توجه داشت تا زمانی که رابطه مستحکم امام و امت که همان رابطه ولایی است وجود داشته باشد، دشمنان در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهند ماند و به همین علت برای گسستن این پیوند، کوشش بی وقفه می کنند.

وی افزود: انقلابی که الهی باشد و پشتوانه آن امام زمان(عج) باشند هیچ گاه با توطئه های دشمنان از بین نمی رود و ملت انقلابی و عاشقان ولایت راه شهدا با تمام توان ادامه می دهند.

حجت الاسلام صمددوخت با تاکید بر هوشیاری و بصیرت مردم فهیم ایران اسلامی، بیان کرد: آنچه توانست همه دسیسه های شوم دشمنان داخلی و خارجی را خنثی کنند، بصیرت و آگاهی مردم ولایی و انقلابی بود.

وی یادآور شد: ملت ولایتمدار آگاه باشند که دشمنان اسلام همواره از هر فرصتی برای نفوذ در بدنه انقلاب اسلامی و تخریب جایگاه مقدس حکومت اسلامی استفاده می کنند.

حجت الاسلام صمددوخت تاکید کرد: در فتنه های سال ۷۸  و ۸۸ اگر فرمایشات و رهنمودهای هوشمندانه مقام معظم رهبری و ولایت پذیری و هوشیاری مردم نبود مسلماً مسیر انقلاب دچار چالش می شد ولیکن مردم آگاه و فهیم ایران اسلامی با قدرشناسی از خون پاک شهدا و تاسی از فرمان رهبرشان ،شجاعت، وحدت و ایستادگی را به دشمنان ثابت کردند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه جلفا در پایان یادآور شد: فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی و ولایتمداری، عواملی هستند که سایه جنگ و ناامنی را در طول سال­‌های بعد از دفاع مقدس تا امروز از سر کشورمان دور کرده است بنابراین اگر امروز در کمال امنیت زندگی می­‌کنیم و کشور ما در دریای طوفان جنگ، ناامنی، فتنه و درگیری، یک جزیره ثبات امنیت و آرامش است، به‌ خاطر وجود همین روحیه شهادت طلبی و ولایت مداری در وجود ملت ماست.