پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمدتقی صمددوخت با اشاره به ماهیت بسیج، صهیونیزم جهانی را دشمن اصلی بسیج خواند و گفت: بسیج تنها مدافع و بزرگترین مانع در مقابل نفوذ طراحی شده توسط دشمنان جمهوری اسلامی است و به همین علت مدام در مرکز تبلیغات سوء دشمن قرار دارد. وی تلاش برای تضعیف بسیج را […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمدتقی صمددوخت با اشاره به ماهیت بسیج، صهیونیزم جهانی را دشمن اصلی بسیج خواند و گفت: بسیج تنها مدافع و بزرگترین مانع در مقابل نفوذ طراحی شده توسط دشمنان جمهوری اسلامی است و به همین علت مدام در مرکز تبلیغات سوء دشمن قرار دارد.

وی تلاش برای تضعیف بسیج را بیهوده دانست و تاکید کرد: هرکسی چه در داخل و چه در خارج از کشور برای تضعیف بسیج تلاش کرده است به بدترین شکل ممکن شکست خورده، چون بسیج در عمل توانمندی بالای خود را بارها به نمایش گذاشته است.

حجت الاسلام صمددوخت، نقش بسیج را در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار مهم و تاثیرگذار خواند و اظهارداشت: بسیج به هر میزان که در مسئله اقتصاد مقاومتی ورود پیدا کند می تواند در عملیاتی کردن فرامین رهبرمعظم انقلاب و یاری رساندن به دولت ، نقش آفرین و تاثیرگذار باشد.

وی با بیان این که فرهنگ بسیجی در جامعه باید بیش از بیش در بین مردم نهادینه شود بیان کرد: وجود تفکر و روحیه بسیجی در تمام حوزه ها می تواند برای مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جامعه اسلامی گره گشا باشد لذا باید این امر مهم در جامعه نهادینه شود.

حجت الاسلام صمددوخت در پایان یادآور شد: تفکر بسیجی برگرفته از اعتقاد به مهدویت و فرهنگ عاشورایی است پس باید با این تفکر پیش رویم تا این کشور را به دست صاحب اصلی خود برسانیم.