پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام حسن کاملی فر با اشاره به ابعاد مختلف فتنه سال ۸۸ بیان کرد: با وجود اینکه این فتنه بزرگ خسارت های زیادی را به کشور و نظام اسلامی وارد کرد ولی حضور مردم در صحنه و خلق حماسه ۹ دی موجب نمایان شدن قدرت و اقتدار نظام اسلامی […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام حسن کاملی فر با اشاره به ابعاد مختلف فتنه سال ۸۸ بیان کرد: با وجود اینکه این فتنه بزرگ خسارت های زیادی را به کشور و نظام اسلامی وارد کرد ولی حضور مردم در صحنه و خلق حماسه ۹ دی موجب نمایان شدن قدرت و اقتدار نظام اسلامی برای جهانیان شد.

وی تاکید کرد: هنوز فتنه سال ۸۸ کاملا خاموش نشده است برای اینکه برخی از تریبون دولت و مجلس ندای حمایت از سران و جریانات فتنه را سر می دهند و برخی از سران فتنه هنوز توبه نکرده اند و بر موضع خود ادامه می دهند بنابراین برای پیشگیری از فتنه های دیگر باید این فتنه را برای نسل های آینده بیشتر تجزیه و تحلیل کنیم.

حجت الاسلام کاملی فر افزود: فتنه گران با راه اندازی فتنه ۸۸ حضور پرشور و بی نظیر ۸۵ درصدی ملت ایران را در پای صندوق های رای در انتخابات تلخ و هزینه های بسیاری را برای نظام و کشور ایجاد کردند و شعارهای که می دادند علیه رئیس جمهور نبود بلکه شعارها علیه اصل نظام و ولایت فقیه بود و شت ماه شیرینی انتخابات را برای مردم تلخ کردند و با این سناریو مخملی قصد براندازی نظام را  داشتند.

وی ادامه داد: منافقین و ضد انقلاب از یک طرف ائتلاف ایجاد کردن واز طرف دیگر آمریکا و برخی کشورهای اروپایی و اسرائیل با حمایت مالی و حمایت رسانه ای از جنبش سبز با ایجاد فتنه سعی و عده ای جاهل و نادان در داخل کشور سعی بر براندازی نظام را داشتند که با بصیرت مردم و رهبری حضرت امام خامنه ای این توطئه خنثی شاد .

حجت الاسلام کاملی فر اضافه کرد: عده ای می گویند ۹ سال پیش اتفاق افتاده چرا تکرار می شدود ولی باید بدانند که هنوز سران فتنه اظهار ندامت و پشیمانی نکرده اند و موضع طلبکارانه دارند و بر موضع غلط خود پافشاری می کنند و اگر اعتراض داشتند باید به مراجع قانونی مراجعه کنند و هنوز متاسفانه در مجلس و دولت افرادی هستند که از سران فتنه حمایت می کنند.

وی افزود: حماسه ۹ دی دستاوردهای بسیار ارزشمند داشت و آن تداوم انقلاب را تضمین کرد چراکه این فتنه هدفش مردم بود و چرا که مخالفان نظام با ایجاد شکاف در بین مردم و ولایت فقیه می خواستند مردم را مایوس کنند و القا کنند که این نظام مشکلات اقتصادی و رفاهی را حل نمی کند .

حجت الاسلام کاملی فر به پیشرفت های ایران اسلامی اشاره و اظهارداشت: زمانی بود در کشور ما به سیم خاردار محتاج بودیم والان تمام نیازمندی های دفاعی و نظامی تولید و طراحی می کنیم.