پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ خلیل شریفی افزود: مردم با حضور خود در ۹ دی از انقلاب، رهبری و ولایت فقیه به دفاع برخاسته و نشان دادند که همچنان با اعتقاد قلبی، پای ارزش‌های انقلابی خواهند ایستاد و هرگز نباید از فتنه و فتنه‌گران غافل شویم چرا که دشمنان این نظام، هیچ‌گاه بیکار ننشسته‌اند و […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ خلیل شریفی افزود: مردم با حضور خود در ۹ دی از انقلاب، رهبری و ولایت فقیه به دفاع برخاسته و نشان دادند که همچنان با اعتقاد قلبی، پای ارزش‌های انقلابی خواهند ایستاد و هرگز نباید از فتنه و فتنه‌گران غافل شویم چرا که دشمنان این نظام، هیچ‌گاه بیکار ننشسته‌اند و سعی دارند با تطهیر فتنه و فتنه‌گران، فتنه را به فراموشی بسپارند.

وی با بیان این که بصیرت، عنصر بسیار مهمی است خاطرنشان کرد: نظام اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون، همواره با دو عنصر غفلت و بصیرت روبرو بوده و در همه عرصه ها با تکیه بر بصیرت، توانسته از چالش ها و بحران ها عبورکند و ریشه و علت بسیاری از مشکلات و آسیب ها نیز غفلت و بی بصیرتی بوده است.

شریفی اظهار داشت: مردم ایران اسلامی با الهام و تاسی از مکتب عاشورا، نهضت کربلا و رهنمودهای پیامبرگونه رهبر انقلاب در برابر دشمنان انقلاب قد علم کرده و آتش فتنه را خاموش کردند.

فرمانده سپاه جلفا گفت: اتفاقات ۸ ماه فتنه‌گری به‌خصوص عاشورای ۸۸ اگرچه برای تمام عاشقان اهل بیت‌(ع) بسیار دردناک بود، ولی پرده‌های دروغ و نقاب‌های نفاق را از چهره‌های دشمنان برانداخت و توطئه‌های آن ها را نقش بر آب کرد.

شریفی به مراسم ۹ دی اشاره کرد و یادآور شد: امت حزب الله و ولایتمدار شهرستان با حضور باشکوه و حماسی خودشان به دشمنان این انقلاب نشان خواهند داد که تا پای جان، وفادار آرمان های والای این انفلاب، امام راحل، شهدا و ولایت خواهند بود.