پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ عباسعلی کمالی اقدم ، افزود: این ملت ثابت کرده که هر زمان انقلاب در معرض دشمنی‌های دشمنان خارجی و داخلی قرار گیرد، مردم در صحنه حاضر شده و حماسه خلق می کنند. وی در ادامه به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب در مورد بصیرت اشاره و بیان کرد: وجود ولایت فقیه […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ عباسعلی کمالی اقدم ، افزود: این ملت ثابت کرده که هر زمان انقلاب در معرض دشمنی‌های دشمنان خارجی و داخلی قرار گیرد، مردم در صحنه حاضر شده و حماسه خلق می کنند.

وی در ادامه به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب در مورد بصیرت اشاره و بیان کرد: وجود ولایت فقیه در جامعه اسلامی که یکی از کانون های مستحکم این انقلاب است و همه امیدهای دشمنان را به یاس تبدیل و توطئه های دشمنان را با تدابیر و رهنمودهای پیامبرگونه خودشان، نقش برآب کرده است.

کمالی اقدم ادامه داد: در فتنه ۸۸ این ستون و خیمه انقلاب مورد هدف قرار گرفت اما ملت ایران با حضور یکپارچه در ۹ دی اعلام کردند که همواره از این ولایت دفاع کرده و هرگز اجازه نخواهند داد که کسی به این اصول اصلی این انقلاب لطمه وارد کند.

وی اضافه کرد: حماسه ۹ دی نشان داد که انقلاب اسلامی و نظام برخاسته از آن همواره با دست قدرت و هدایت الهی و اتکا به مردم مؤمن، ولایت مدار و با بصیر ایران از میدان‌های خطر و تهدید‌ با سربلندی عبور کرده و برای پاسداری از آرمانهای والای امام راحل (ره)، ارزش های انقلاب و خون شهدا، با قدرت هرچه تمام ادامه می دهند.

کمالی اقدم استقلال و امنیت و پیشرفت همه جانبه امروز ایران اسلامی را مدیون رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران و نیز رهنمود های حکیمانه مقام معظم رهبر ی در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی برشمرد.

وی خاطر‌نشان کرد: در شرایط کنونی الهام از فرهنگ ایثار و شهادت و نیز تفکر بسیجی، الگوی شایسته و اثربخش برای همگان است و این رو حیه والا می‌تواند راهگشای بسیاری از تنگناهای موجود باشد.