پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ غفار محمود زاده افزود: باید با حفظ روحیه بسیجی توطئه دشمن را برای نفوذ و کارشکنی در لایه های مختلف و حساس اقتصادی و ناامید کردن مردم نسبت به انقلاب و نظام ناامید خنثی کرد. وی ادامه داد: تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات اساسی مردم از اولویت های […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ غفار محمود زاده افزود: باید با حفظ روحیه بسیجی توطئه دشمن را برای نفوذ و کارشکنی در لایه های مختلف و حساس اقتصادی و ناامید کردن مردم نسبت به انقلاب و نظام ناامید خنثی کرد.

وی ادامه داد: تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات اساسی مردم از اولویت های اصلی بسیج است و در این زمینه بسیج کارمندی همه تلاش و همت خود را در برگزاری میزهای خدمت و اردوهای جهادی به کار گرفته تا بتواند گوشه ای از این مشکلات را حل و فصل کند.

محمود زاده در ادامه با اشاره به حماسه نهم دی ماه اظهارداشت: در فتنه ۸۸ شاهد بی بصیرتی و گمراهی برخی از مسئولان بودیم که الحمدالله با درایت و اقتدار رهبر فرزانه انقلاب این نقشه شوم دشمن در هم شکست و یکبار دیگر چهره پلید استکبار جهانی برای همگان آشکار شد .

وی یادآوری حماسه نهم دی خاطرنشان کرد: تمام سال باید با برگزاری نشست های بصیرتی و روشنگری همه آحاد مردم بخصوص قشر کارمند را از پیامدهای خصمانه آن روز آگاه ساخت و تنها به روز نهم دی ماه اکتفا نکرد.