پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمد عزیزی راد با اعلام این خبر گفت: امسال مجموعاً بیش از ۹۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که روز گذشته با برگزاری جلسه هیات انتخاب ۴۰۶ اثر ارسالی خبرنگاران استان پس از ارزیابی اولیه به مرحله داوری راه یافتند. وی تعداد آثار ارسالی خبرنگاران استان را در […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمد عزیزی راد با اعلام این خبر گفت: امسال مجموعاً بیش از ۹۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که روز گذشته با برگزاری جلسه هیات انتخاب ۴۰۶ اثر ارسالی خبرنگاران استان پس از ارزیابی اولیه به مرحله داوری راه یافتند.

وی تعداد آثار ارسالی خبرنگاران استان را در این دوره از جشنواره از لحاظ کیفی و کمی چشمگیر خواند و افزود: در نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در سال گذشته بیش از ۵۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال شده بود و ۲۳ اثر بعد از داوری به عنوان آثار برتر و شایسته تقدیر تجلیل شدند.

به گفته دبیر علمی دومین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی، هیات داوران این جشنواره متشکل از چهره‌های رسانه ای، مجرب و مدرس خبر هستند که برای ارزیابی آثار این دوره انتخاب شده اند.

عزیزی راد در پایان گفت: برگزیدگان این جشنواره در بخش های مختلف در دی ماه سال جاری مورد تجلیل قرار گرفته و با اهدای جوایزی از آنان قدردانی خواهد شد.