پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ هادی هاشمی با تاکید بر اینکه هدف از طرح کرامت صیانت و تثبیت محلات محروم و حاشیه نشین شهر است، اظهار داشت: تمرکز بسیج در طرح کرامت خنثی سازی تهدیدات، آسیب زدایی بر مبنای آسیب شناسی کارشناسانه و تاثیر گذاری فرهنگی است. وی با قدردانی از عملکرد فرماندهی حوزه امام […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ هادی هاشمی با تاکید بر اینکه هدف از طرح کرامت صیانت و تثبیت محلات محروم و حاشیه نشین شهر است، اظهار داشت: تمرکز بسیج در طرح کرامت خنثی سازی تهدیدات، آسیب زدایی بر مبنای آسیب شناسی کارشناسانه و تاثیر گذاری فرهنگی است.

وی با قدردانی از عملکرد فرماندهی حوزه امام موسی کاظم(ع)، فعالیت طرح کرامت ۲ در محله ایده لو را دلگرم کننده خوانده و افزود: همواره باید توجه داشت که داشتن نقشه راه و حرکت گام به گام، مهم ترین رکن رسیدن به اهداف و محقق کردن آرمان هاست.

هاشمی با تاکید بر کار قرارگاهی به عنوان مهم ترین عامل در هم افزایی و افزایش بازدهی با انتقاد از همراهی کم ادارات، سازمان ها و نهادهای مسئول در طرح کرامت ۲ محله ایده لو، بیان کرد: میز خدمت فرصتی است که مدیران محلات باید آن را در پیشبرد کارها، مغتنم بشمارند.

حجت الاسلام لطفی؛ مدیر فعلی و مصطفی زاده؛ مدیر سابق طرح کرامت محله ایده لو، صمد خلیفه فرمانده حوزه هفت بسیج شهری در این جلسه به بیان دیدگاه ها، مشکلات و راهکارهای خود برای پیشبرد هرچه بهتر طرح کرامت پرداختند.