پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ روح اله دهقان نژاد با بیان اینکه بسیج رسانه به دنبال همدلی و تعامل بین اصحاب رسانه است، گفت: طی دو سال اخیر شاهد این همدلی بودیم و روز به روز هم بیش از گذشته آن را حس می کنیم. وی تعامل و همدلی خبرنگاران را فارغ از وابستگی های […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ روح اله دهقان نژاد با بیان اینکه بسیج رسانه به دنبال همدلی و تعامل بین اصحاب رسانه است، گفت: طی دو سال اخیر شاهد این همدلی بودیم و روز به روز هم بیش از گذشته آن را حس می کنیم.

وی تعامل و همدلی خبرنگاران را فارغ از وابستگی های سیاسی و جناحی نقطه قوت آن ها عنوان و بیان کرد: قطعا با این اتحاد و همدلی بین همکاران شاهد توسعه مباحث اجتماعی و رفع مشکلات جامعه خواهیم شد.
دهقان نژاد با اعلام آمادگی بسیج رسانه برای تعامل با اهالی رسانه و استفاده از نکته نظرات آن ها در اجرای برنامه های سازمان، از تداوم دیدارهای شورای اداری بسیح رسانه با رسانه های مختلف در مناسبت های مختلف خبر داد.

عضو شورای سیاستگذاری بسیج رسانه آذربایجان شرقی  نیز در ادامه این دیدار تعامل و هم افزایی رسانه ها را از مهم ترین رویکردهای سازمان بسیج رسانه عنوان کرد.

عضو شورای سیاستگذاری بسیج رسانه آذربایجان شرقی در دیداری گه شورای اداری بسیج استان با مجموعه خبرگزاری بسیج داشتند، تعامل و هم افزایی رسانه ها را از مهم ترین رویکردهای سازمان بسیج رسانه عنوان کرد.

عزیزی راد در ادامه با اشاره به ظرفیت های مختلف بسیج و نقش تاثیر گذار آن، از خبرگزاری بسیج به عنوان کانال ارتباطی در انعکاس عملکردها و فعالیت های بسیح در رسانه ها یاد کرد.
این استاد ارتباطات و رسانه اضافه کرد: خبرگزاری بسیج با بازتاب فعالیت های بسیج می تواند نقش مهمی در آشنایی رسانه های دیگر با عرضه های فعالیتی بسیح و بسیجیان داشته باشد.