پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ خلیل شریفی افزود: در این روز حساس، ملت انقلابی ایران با فریادها و مشت های گره کرده خود و با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل، بار دیگر نفرت و انزجار خود را از جبهه استکبار اعلام و بر عزت و سربلندی ایران اسلامی تاکید کردند. وی با اشاره […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ خلیل شریفی افزود: در این روز حساس، ملت انقلابی ایران با فریادها و مشت های گره کرده خود و با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل، بار دیگر نفرت و انزجار خود را از جبهه استکبار اعلام و بر عزت و سربلندی ایران اسلامی تاکید کردند.

وی با اشاره به اینکه، سیزده آبان تجلی اراده ملتی بوده که هرگز از نثار جان و هستی خویش دریغ نورزیدند، گفت: ملت ایران اسلامی اقتدار و افتخار را به بهای خون هزاران شهید از جمله ۳۶ هزار دانش آموز شهید و رنج هزاران ایثارگر و شکیبایی خانواده های آن ها به جان خریده و امروز مقتدرانه و با پشتوانه همت این عزیزان بر قله پر افتخار عزت و اقتدار ایستاده است.

شریفی بیان کرد: مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر سیاست های استکباری چراکه ما با خوی استکباری سران جنایتکار آن مشکل داریم و در برابر آن کوتاه نمی آییم.

وی اظهار داشت: با ادامه رفتار زورگویانه دولتمردان آمریکا در مواجهه با کشورهای مستقل، آزادیخواه، عدالت طلب و مسلمان به ویژه ملت بزرگ ایران اسلامی، مردم ما همچنان آمریکا را دشمن شماره یک خود و جامعه بشری و صلح و امنیت جهانی می دانند.

شریفی یادآور شد: به لطف الهی نسل جوان امروز پایدارتر و آگاه تر در مسیر حفظ انقلاب و مبارزه با استکبار، حاضر در صحنه است و آماده جانفشانی در راه اهداف مقدس دینی و انقلابی می باشد.