پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ جعفر غیابی  افزود: حرکت‌ های موزیانه آمریکا به ‌عنوان استکبار جهانی موجب شد تا در این روز مردم نسبت به زورگوئی‌ های آمریکا نفرت بیشتری پیدا کنند. وی با اشاره به اینکه ملت ایران با سلائق مختلف در روز ۱۳ آبان خشم و انزجار خود را از سیاست‌ های زورگویانه […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ جعفر غیابی  افزود: حرکت‌ های موزیانه آمریکا به ‌عنوان استکبار جهانی موجب شد تا در این روز مردم نسبت به زورگوئی‌ های آمریکا نفرت بیشتری پیدا کنند.
وی با اشاره به اینکه ملت ایران با سلائق مختلف در روز ۱۳ آبان خشم و انزجار خود را از سیاست‌ های زورگویانه آمریکا در جهان اعلام کرده و می‌ کنند، اظهار داشت: آمریکا هرگز استقلال کشور ما را نمی‌ خواهد و هرگز خواهان امنیت و آرامش در ایران نیست.
غیابی به برگزاری با شکوه تر راهپیمایی ۱۳ آبان اشاره کرد و گفت به منظور گرامیداشت سالروز این واقعه تاریخی، دانش آموزان و سایر اقشار مختلف مردم در روز یکشنبه مصادف با ۱۳ آبان از ساعت ۱۰ صبح در مقابل ساختمان قدیم آموزش و پرورش شهرستان تجمع کرده و تا مسجد جامع شهرستان فریادهای استکبارستیز سرخواهند داد.