پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام امیرنژاد ادامه داد: آن ها که در دوران دفاع مقدس با جان و دل از کشور و ناموس حفاظت کردند امروز در جنگ نرم فرهنگی،اقتصادی،سیاسی،رسانه ای همه باید دست به دست هم دهیم و با دشمنان انقلاب و ایران مبارزه کنیم. وی خاطرنشان کرد: سنگر علم و تحصیل […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام امیرنژاد ادامه داد: آن ها که در دوران دفاع مقدس با جان و دل از کشور و ناموس حفاظت کردند امروز در جنگ نرم فرهنگی،اقتصادی،سیاسی،رسانه ای همه باید دست به دست هم دهیم و با دشمنان انقلاب و ایران مبارزه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: سنگر علم و تحصیل سنگری است که باید محافظت شود و در این سنگر است که انسان های بزرگ و با عظمت تربیت یافته و امید آیندگان در این سنگرها مشغول تحصیل و تهذیب می باشند.

حجت الاسلام  امیرنژاد افزود: دانش آموزان مراقب خون شهدا باشید چراکه خون شهید فهمیده ها و ۳۶هزار دانش آموز و خون حججی ها موجب امنیت، استقلال و پیشرفت و آبادانی کشور شده است.

وی تاکید کرد: دانش آموزانی که در نیمکت های مدرسه مشغول تحصیل می باشید باید حافظ خون شهدا باشید. عده ای می خواهند خون شهدا پایمال شود.