پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ الیاس گلمحمدزاده افزود: برای مقابله با تهدیدات دشمن پیشرفت کشور در همه جنبه ها ضروری است که قطعا آن را کمرنگ خواهد کرد. وی با بیان این که نباید از حوزه نظری انقلاب غافل شد، تاکید کرد: با توجه به این که حوزه نظری انقلاب در تهاجم دشمنان قرار دارد، […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ الیاس گلمحمدزاده افزود: برای مقابله با تهدیدات دشمن پیشرفت کشور در همه جنبه ها ضروری است که قطعا آن را کمرنگ خواهد کرد.

وی با بیان این که نباید از حوزه نظری انقلاب غافل شد، تاکید کرد: با توجه به این که حوزه نظری انقلاب در تهاجم دشمنان قرار دارد، نباید از این حوزه در کنار سایر حوزه‌های علمی غافل شد.

گلمحمدزاده به لزوم توجه به طرح‌های اعتلای بسیج توسط سازمان بسیج علمی تاکید و بیان کرد: باید سازمان بسیج علمی استان بر پیشبرد همه طرح‌های اعتلای بسیج با کمک نخبگان و اساتید توجه ویژه ای داشته باشد.

معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت بخش ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها، اظهار داشت: اگر بخش ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها فعال باشند، بسیاری از مشکلات اقتصادی و کارآفرینی حل  شده و دانشگاه‌ها توانایی اسقلال مالی را خواهند داشت.