پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام حسن کاملی فر، افزود: انقلاب ما فتنه های بزرگی را از اوایل انقلاب پشت سر گذاشته است ولی به همت مردم آن شرایط سخت به فرصت تبدیل شده است. وی به تبیین فرمول راه گشای حضرت امام راحل پرداخت و اظهار داشت: در شرایطی جنگ تحمیل شد که […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام حسن کاملی فر، افزود: انقلاب ما فتنه های بزرگی را از اوایل انقلاب پشت سر گذاشته است ولی به همت مردم آن شرایط سخت به فرصت تبدیل شده است.

وی به تبیین فرمول راه گشای حضرت امام راحل پرداخت و اظهار داشت: در شرایطی جنگ تحمیل شد که بیش از ۴۰کشور از صدام حمایت می کردند و کسی به ایران کمک نمی ولی با خودباوری و اعتماد به نفس و شعار «ما می توانیم»، توانستیم از این بحران عبور کنیم.

حجت الاسلام کاملی فر تاکید کرد: امروز که تحریم های اقتصادی از سوی دشمنان زیاد شده، فرمول دفاع مقدس کار ساز خواهد بود یعنی ما می توانیم فرصت بهتری را برای حیات مردم بسازیم.

وی به اهداف شوم دشمنان این نظام اشاره و بیان کرد: وقتی دشمن می بیند که نظام اسلامی روز به روز در حال پیشروی و الگودهی برای منطقه است می خواهد با اعمال تحریم ها مردم را علیه این نظام بشوراند ولی غافل از این که مردم پشتیبان حکومت اسلامی بوده و در همه عرصه حمایت و وفاداری خود را نشان داده اند.