پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حسین محمدی بر لزوم تبیین دفاع مقدس برای نسل جوان تاکید کرد و گفت: آنقدر باید دستاوردها، مفاهیم و آموزه های دفاع مقدس برای جوانان بیان شود که در قلبهایشان نهادینه شود و الا در انحرافات آنان و افتادنشان در دام نیرنگهای دشمن، مقصر خواهیم بود.  وی با بیان اینکه […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حسین محمدی بر لزوم تبیین دفاع مقدس برای نسل جوان تاکید کرد و گفت: آنقدر باید دستاوردها، مفاهیم و آموزه های دفاع مقدس برای جوانان بیان شود که در قلبهایشان نهادینه شود و الا در انحرافات آنان و افتادنشان در دام نیرنگهای دشمن، مقصر خواهیم بود.

 وی با بیان اینکه دشمن انقلاب را بسیار سست و بی دوام می پنداشت و از عمق و ریشه های آن با خبرنبود، شناخت درستی از مردم ایران نداشت و بر بازگرداندن شاه و رژیم شاهنشاهی امیدوار بود، افزود: در این میانه صدام با بلندپروازی های خود فکر می کرد با حمایت های بی دریغ آمریکا و شرق و غرب، حمله به ایران را یک تمرین نظامی برای خود می پنداشت ولی مردم ما تمامی نقشه ها و محاسبات دشمن را بر هم زدند.

   محمدی با اشاره به اینکه از یک طرف تفکر آمریکایی شکست اسلام و قرآن و جلوگیری از بیداری جهان اسلام بواسطه انقلاب اسلامی را دنبال می کرد و از سویی دیگر صدام به دنبال جهان گشایی و سلطه بر جهان عرب بود، تصریح کرد: تفکر امام(ره) توانست بر هر دو این تفکرات غلبه کند و او هدفی جز بیداری جهان اسلام و رهایی از سلطه استکبار و احیای دین رسول الله نداشت و برقراری حاکمیت ارزش های انقلاب و مبارزه با افکار سلطنتی و طاغوتی را دنبال می کرد.

   فرمانده سپاه میانه دفاع مقدس را دورانی طلایی، سند افتخار نظام، نمایش وحدت و همبستگی، دایره المعارف ایثارگری و دانشگاهی برای هدایت جوانان عنوان کرد و افزود: دفاع مقدس، لیله القدر انقلاب است و به واسطه آن دوران است که امروز انقلاب به سرتاسر جهان صادر شده و ابهت شرق و غرب درهم شکسته شده است.

   وی بر هشیاری در برابر دشمن تاکید کرد و با بیان اینکه امروز عرصه جنگ تغییر کرده، گفت: اکنون تها وحدت و اتحاد در سایه توکل بر خدا و اطاعت از رهبری است که می تواند ما را در این میدان پیروز گردانیده و تمامی موانع را از سر راهمان بردارد.