پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام ابوالفضل عباسی ولایی، افزود: اعتلای مدیریت در نظام اداری و ارتقای منزلت اجتماعی کارکنان دولت، اصلاح نگرش مردم نسبت به خدمات بخش اعظم این قشر ضعیف و زحمتکش، ترویج فرهنگ رفتاری و خدمات شخصیت های راستین خدمت به مردم، ایجاد روحیه امید و تلاش و نشاط و تشویق […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام ابوالفضل عباسی ولایی، افزود: اعتلای مدیریت در نظام اداری و ارتقای منزلت اجتماعی کارکنان دولت، اصلاح نگرش مردم نسبت به خدمات بخش اعظم این قشر ضعیف و زحمتکش، ترویج فرهنگ رفتاری و خدمات شخصیت های راستین خدمت به مردم، ایجاد روحیه امید و تلاش و نشاط و تشویق مردم به مشارکت در امور و نمایش توان حکومت اسلامی در اداره مطلوب جامعه از اهداف بزرگداشت این روز محسوب شود.

وی ادامه داد: کارمندان و کارگزاران، گروه بزرگی از افراد جامعه هستند که خانواده بزرگ دولت را تشکیل می دهند. آنان به عنوان دست، بازو و انگشتان پرتوان دولت در ادارات و سازمان ها و عرصه های گوناگون، دولت اسلامی را با انجام وظایف خود یاری می رسانند.

حجت الاسلام ولایی اضافه کرد: مسئولان اداری باید رضایت خدا و عموم مردم مسلمان را در انجام وظایف و مسئولیت مدنظر داشته باشند؛ نه اینکه رضایت خود را بر خشم عامه مردم ترجیح دهند. این مردم کوچه و بازار که در تنگناها به کمک مسئولان می شتابند، در جنگ حضور فعال داشتند و فرزندان خود را در راه اسلام و نظام اسلامی هدیه کردند.

در پایان این آیین از فرماندهان نمونه سازمان بسیج کارمندی آذربایجان شرقی و خانواده های شهدا تجلیل شد.