پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمد اسکندری افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری باید دولت در خدمات دهی به مردم تلاش کند چراکه دشمنان در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب تلاش دارند عملکرد نظام را با برخی مقایسه های نادرست از دوران رضاخان و … زیر سوال ببرند. وی ادامه داد: باید همه عملکرد نظام […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمد اسکندری افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری باید دولت در خدمات دهی به مردم تلاش کند چراکه دشمنان در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب تلاش دارند عملکرد نظام را با برخی مقایسه های نادرست از دوران رضاخان و … زیر سوال ببرند.

وی ادامه داد: باید همه عملکرد نظام را به صورت اقناعی در بین مردم به خصوص جوانان تبیین کنیم تا دشمن با موج آفرینی ناامیدی در جامعه نتواند به اهداف خودش دست یابد که اگر کوتاهی کنیم نتوانسته ایم حق مطلب را ادا کنیم.

اسکندری در ادامه سخنان خود با اشاره به روز بسیج کارمندی و نامگذاری ششم شهریور به این روز، اولویت برنامه های بسیج کارمندی را مطالبات مردم و رهبر فرزانه انقلاب از ادارات عنوان و بیان کرد: برنامه این سازمان در این راستا در بندها و بخش های مختلف باتوجه به اقتضای هر اداره در برنامه دوره ای داشتند تببین و ابلاغ شده است.

انتظار مردم از دولت تداوم سیره شهیدان رجایی و باهنر/ اولویت بسیج کارمندی مطالبات مردم

وی اثربخشی برنامه ها، کیفی سارزی آن ها، تکریک ارباب رجوع، فرهنگ سازی سلامت اداری، ترویج وجدان کاری بین کارکنان، ترویج امر به معروف و نهی از منکر، خدمات دهی به مردم مناطق محروم در قالب اردوهای جهادی، حمایت از مساجد در محلات، ارائه میز خدمت در محلات و مناطق، حمایت از کالای ایرانی و … را از عمده ترین محور برنامه های بسیج کارمندی برشمرد.

اسکندری با بیان اینکه ۵۹درصد کارمندان استان بسیجی هستند، اظهارداشت: این تعداد بسیجی در یکهزار و ۴۶حلقه صالحین ساماندهی شدند که ۳۶۵ حلقه آن کیفی سازی شده و برنامه اصلی بسیج کارمندی در ادارات در این حلقه ها اجرا و عملیاتی می شود که از آن جمله می توان به بحث های امر به معروف و نهی از منکر، نشست های اخلاقی، حجاب و عفاف، تکریم ارباب رجوع و … اشاره کرد.

مسئول سازمان بسیج کارمندی سپاه عاشورا وی برگزاری همایش بزرگ بسیجیان کارمند، تجلیل از بسیجین نمونه، تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران و دهها عنوان برنامه دیگر را از برنامه های بزرگداشت روز بسیج کارمندی نام برد.

اسکندری در بخش دیگر سخان خود با اشاره به فرا رسیدن عید غدیر، فلسفه وجودی شیعه را از غدیر خواند و اظهارداشت: اگر این حادثه عظیم تاریخی به خوبی معرفی، تبیین و همگانی شود بخش اعظم مشکلات و چالش های جهان اسلام رفع می شد.