پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ صادق عزیزی بهروزی  تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب و شهدا را از اهداف اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور برشمرد و افزود: آشنایی جامعه به‌ویژه کارمندان ادارات با دلاوری‌های شهدا در دفاع از میهن اسلامی و تقویت روحیه ایثار و شهادت از دیگر اهداف این کاروان است. […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ صادق عزیزی بهروزی  تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب و شهدا را از اهداف اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور برشمرد و افزود: آشنایی جامعه به‌ویژه کارمندان ادارات با دلاوری‌های شهدا در دفاع از میهن اسلامی و تقویت روحیه ایثار و شهادت از دیگر اهداف این کاروان است.

وی با تاکید بر اینکه جامعه امروز ما به شدت نیازمند تغذیه معنوی است، بیان کرد: دشمنان کشورمان همواره مبانی اقتدار نظام هم چون ولایت فقیه، اسلامی بودن، خانواده و اصول جامعه اسلامی را به شیوه‌های متعدد مورد هدف قرار داده‌اند و این سفرهای معنوی در جهت خنثی سازی جنگ نرم سلطه در نسل‌های آینده اثرگذار است.

بهروزی با اشاره به نقش راهیان نور در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: مهم ترین وظیفه امروز ما ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های نوجوان وجوان است و اردوی راهیان نور بستری در این مسیر است.

وی ادامه داد: فرهنگ دفاع و شهادت یکی از ثروت‌های ارزشمند در اختیار نظام جمهوری اسلامی ایران است و دشمن می داند تا زمانی که این فرهنگ در میان ملت ایران زنده و پویاست و اجازه نمی‌دهند که دشمنان به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.