به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا به نقل از آناج، سردار صدیقی، در مراسم گرامیداشت شهدای مدافعین حرم سردار شهید حسین همدانی با حضور مسوولان استانی گفت: سردار شهید همدانی ۴۰ سال در آتش حرکت کرد و برای دفاع از کشور شمشیر زد.

وی ادامه داد: حاج حسین همدانی به شرطی عمق ولایت را درک کرد، دندان طمع نداشت و خالصانه برای کشور جنگید.

وی اعلام کرد: سردار همدانی در شرایط سخت دوران دفاع مقدس با آرامش و درایت نیروهایش را فرماندهی می کرد و در صحنه های سخت نبرد شجاعت از خود نشان میداد.IMG_1586

هم رزم سردار شهید همدانی گفت: سردار همدانی در دوران دفاع مقدس عمق ولایت پذیری را نشان داد و به شدت به احکام الهی و نماز در وقت حیات توجه داشت و طینت خود را پاک نگه میداشت.

وی با بیان اینکه سردار همدانی در خنثی سازی دو فتنه در کشور نقش موثری ایفا کرد، خاطرنشان کرد: سردار همدانی در فتنه ۸۸ فرماندهی نیروها جهت مقابله با فتنه گران را بر عهده داشت و با کم ترین هزینه نیروهای حزب اللهی را بسیج کرد و ایستادگی و مقاومت کرد و برای دفاع از کشور و رهبر، سینه سپر کرد.

سردار صدیقی گفت: در فتنه ۸۸، وقتی قضیه سوریه پیش آمد، سردار همدانی پیام آقا را دریافت کرد و برای دفاع از مردم مظلوم سوریه راهی سوریه شد و زمانی که دمشق در حال سقوط بود، وی با تمام قوا از حرم حضرت زینب (س) دفاع کرد و در برابر صهیونیست ها و داعش محور مقاومتی شد و معروف ابو وهب در بین سوری ها شد و اکنون سوری ها بیشتر از ما ایرانی ها برای شهادت این سردار دلاور عزادار هستند.

وی با بیان اینکه سردار همدانی بنیان گذار سپاه در همدان بود، گفت: بعد نظامی و فرهنگی سردار همدانی قوی بود و خضوع و خشوع داشت و دنبال مقام و پست نبود.

گفتنی است که استاندار آذربایجان شرقی،امام جمعه تبریز، شهردار تبریز، اعضای شورای شهر تبریز، سعیدی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی و سردار کریمیان و سردار حسنخوانی در این مراسم حضور داشتند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها
تبلیغات
elmi