• امروز : دوشنبه - ۱۷ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 6 February - 2023
19
فرمانده سپاه عاشورا در دیدار با شورای سیاستگذاری بسیج رسانه:

رسانه بزرگترین ابزار برای اقناع افکار عمومی است

  • 19 دی 1400 - 16:14
رسانه بزرگترین ابزار برای اقناع افکار عمومی است
سردار عباسقلیزاده در دیدار با شورای سیاستگذاری بسیج رسانه گفت: امروز جامعه ما در مسائل مختلف به اقناع سازی نیاز دارد و رسانه بزرگترین ابزار برای اقناع افکار عمومی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ سردار عباسقلیزاده در دیدار با شورای سیاستگذاری بسیج رسانه گفت: امروز جامعه ما در مسائل مختلف به اقناع سازی نیاز دارد و رسانه بزرگترین ابزار برای اقناع افکار عمومی است.
فرمانده سپاه عاشورا افزود: رسانه نباید انفعالی عمل کند. انفعال رسانه در واقع میدان دادن به رسانه های معاند خواهد بود. از این رو رسانه های استان برای تقویت وحدت ملی، افزابش امید و همچنین پیگیری مطالبات مردم باید نقش خود را به بهترین شکل ایفا کند.
سردار عباسقلیزاده با ابراز رضایت از مشی رسانه های مکتوب، خبرگزاری ها و رسانه های برخط استان گفت: رسانه های استان همواره همراه و همگام با سیاست های کلی نظام و انقلاب یوده اند.
وی اصحاب رسانه را به هوشمندی و عدم خودسانسوری توصیه کرده و گفت: در مقابل دشمنی که به کمتر از نابودی نظام و کشور راضی نمی شود، باید مسئولانه و از موضع فعال با حوادث و رویدادها مواجه شوید.
وی با تاکید بر ضرورت تقویت رسانه و تولید محتوا گفت: رسانه ها و فعالان فضای مجازی استان باید ذائقه مخاطب را بشناسند و هدفمند عمل کنند.
سردار عباسقلیزاده با اشاره به ایام شهادت سردار سلیمانی گفت: حاج قاسم نفوذ و تاثیر عجیبی در بین رزمندگان و فرماندهان جبهه مقاومت داشت. به زبان عربی کاملاً مسلط بود و بشدت مسائل امنیتی را رعایت می کرد. کاملاً مورد احترام فرماندهان روسی و سوری بود. اعجاز درایت و شجاعت سردار سلیمانی موجب پیشرفت مقاومت و عقب زدن دشمن در همه جبهه‌های درگیری شد.

لینک کوتاه : http://sepahashura.ir/?p=310219

ثبت دیدگاه