• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023
19
فرمانده سپاه عاشورا:

حفظ ایران به عنوان حرم مهم ترین فراز وصیت نامه سردار سلیمانی است

  • 14 دی 1400 - 13:59
حفظ ایران به عنوان حرم مهم ترین فراز وصیت نامه سردار سلیمانی است
فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به وصیت شهید سردار سلیمانی و لزوم توجه آحاد جامعه به آن، اظهارداشت: حفظ ایران به عنوان حرم از مهم ترین فرازهای وصیت نامه سردار سلیمانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ اصغر عباسقلی زاده در نشست «بررسی جایگاه شهید سلیمانی در تغییر معادلات تحمیلی استکبار»، بر لزوم توجه ویژه مسئولان و مردم جامعه به وصایا و مکتب سردار شهید سلیمانی تاکید کرد.

وی اضافه کرد: حاج قاسم در مکتب امام و رهبری تربیت یافت و از جمله شجاع‌ترین، شیرمردترین و با ایمان‌ترین مردان نیک دنیا بود که در عرصه جهادی فردی مهربان و دلسوز برای مردم ایران اسلامی‌ و با اقتدار در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب بود که در این راه جان خود را فدای ایمان و رهبر خود کرد.

سردار عباسقلی زاده افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام اسلامی و مقتدر در منطقه می‌باشد که این امر را مدیون شهدای گران‌قدری هستیم که جان خود را در دفاع از اسلام و دین خود فدا کردند و ایران اسلامی را به اقتدار و سربلندی رساندند.

وی لزوم پشتیبانی و اطاعت از مقام رهبری و بصیرت شناسی در جامعه را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: در تاریخ صدر اسلام امامان و معصومان از بی بصیرتی مردم به شهادت رسیدند و دشمنان از صدر اسلام تاکنون با این روش دین اسلام را در فشار و تنگنا گذاشته‌اند و هم اکنون نیز با فتنه‌افکنی، هجمه روانی و شایعه‌پراکنی سعی در تغییر نظام دارند، اما مردم با بصیرت ایران با هدایت های رهبری همیشه توطئه‌های دشمنان را نقش برآب کرده اند.

عباسقلی‌زاده مطالبه‌گری را حق جامعه و مردم برشمرد و ادامه داد: برخی از اعتراضات و نارضایتی‌های مردمی در جامعه به حق است ولی باید هوشیار بود تا دشمنان با سوء استفاده از مطالبه‌گری‌های به حق مردم، فتنه‌انگیزی و ایجاد اختلاف نکند.

به گفتهوی، برخی تجمع‌های کارگری، صنفی و شغلی با آنکه یک مطالبه به حق و بجاست، اما دشمنان با سوء استفاده از این موقعیت فتنه‌انگیزی می‌کنند که باید هوشیار بود و در این خصوص به دشمنان فرصت سوء‌ استفاده را نداد.

عباسقلی زاده بصیرت‌افزایی در جامعه را یکی از راه‌های شناخت حق و باطل ذکر کرد و بر ترویج بصیرت‌افزایی و عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در جامعه تاکید کرد.

وی، ایمان به خدا و ولایت‌مداری را رمز موفقیت در جامعه و غلبه بر توطئه‌های دشمنان برشمرد و گفت: تا زمانی که تمام مسئولان گوش به فرمان ولی فقیه زمان باشند، در تمام امورات جامعه از جمله در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و نظامی موفق بوده و قدرتمندتر از همیشه در مقابل دشمنان ایستادگی خواهند کرد، در غیر این صورت دشمنان بر ما غلبه خواهند کرد.

لینک کوتاه : http://sepahashura.ir/?p=310217

ثبت دیدگاه