• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023
19

۴۵۰ پایگاه بسیج سپاه ویژه تبریز تجهیز شد

  • 04 آذر 1400 - 10:30
۴۵۰ پایگاه بسیج سپاه ویژه تبریز تجهیز شد
۴۵۰ پایگاه بسیج سپاه تبریز به مناسبت هفته بسیج و با مشارکت خیران تبریزی و سپاه ناحیه غدیر تجهیز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ با حضور فرمانده سپاه عاشورا مراسم رونمایی و توزیع طرح عظیم تجهیز ۴۵۰ پایگاه بسیج سپاه ویژه تبریز برگزار شد.

در این طرح که با مشارکت خیرین کلانشهر تبریز و سپاه ناحیه غدیر تبریز برگزار گردید، بیش از ۵۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است. بیش از ۱۰۰ قلم لوازم خانگی و اقلام خوراکی در اختیار پایگاه‌های مقاومت بسیج غدیر تبریز قرار داده شد.

در این طرح، بیش از ۲۰ میلیارد تومان تجهیزات ورزشی برای توسعه ورزش همگانی در سطح شهر تبریز بین پایگاه‌های بسیج توزیع خواهد شد. براین اساس؛ ۱۵۰ تجهیزات تنیس روی میز، ۱۵۰ فوتبال دستی، ۱۵۰ دارت، بیش از ۳۵۰ توپ فوتسال و والیبال، تجهیز کامل ۸ سالن رزمی از جمله موارد آماده‌سازی بخش ورزشی پایگاه‌های مقاومت کلانشهر تبریز می‌باشد.

سردار اصغر عباسقلیزاده فرمانده سپاه عاشورا، در مراسم رونمایی و توزیع طرح عظیم تجهیز ۴۵۰ پایگاه بسیج سپاه ویژه تبریز که با حضور مسئولان ارشد استانی، لشکری و شهری برگزار شد، بیان کرد: هفته بسیج یادآور دلاوری و فداکاری‌های بسیجیان برای این دیار است.

آرامش کشور را مدیون فرهنگ، تلاش و دلاوری‌های بسیجیان هستیم

وی ادامه داد: ما آرامش و رفاهمان را مدیون فرهنگ، تلاش و دلاوری‌های بسیجیان کشورمان هستیم. اگر به بحران‌های اوایل انقلاب نگاه کنیم، بسیجیان بودند که آرامش و نیازهای مردم را تأمین می‌کردند و در حال حاضر اگر نگاهی سطحی به امروز داشته باشیم، به خوبی متوجه می‌شویم که بسیجیان هستند که در شرایط سخت کنار مردم ایستادند.

عباسقلیزاده در مورد پیشرفت‌های بسیج در زمینه‌های متخلف اشاره کرد و گفت: در این دو سال اخیر کرونایی شاهد پیشرفت‌های چشم‌گیری در زمینه‌های پزشکی و درمانی بودیم. مطمئناً در سال‌های آینده نیز این بسیجیان خواهند بود که در زمینه‌های فرهنگی و ورزشی نیز به موفقیت‌های بالایی خواهند رسید.

فرمانده سپاه عاشورا ضمن تقدیر از تمامی خیرین که در فعالیت‌های مردمی شرکت می‌کنند، مطرح کرد: ما از اول انقلاب مدیون حمایت‌های خیرین هستیم که در تمامی سختی‌ها کنار مردم و پشت به پشت بسیجیان این دیار کار کردند.

سردار عباسقلیزاده در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: بسیج و بسیجیان نیاز به حمایت دارند و مطمئناً این حمایت‌ها قرار است آینده‌ای روشن برای کشورمان بسازد و در نهایت بر خود لازم می‌دانم از زحمات سپاه ویژه تبریز بابت توسعه، ساماندهی و تجهیز ۴۵۰ پایگاه بسیج ویژه تبریز که مطمئناً الگویی فرهنگی و آینده ساز برای کل کشور است، تشکر و قدردانی داشته باشم.

لینک کوتاه : http://sepahashura.ir/?p=310194

ثبت دیدگاه