• امروز : پنج شنبه - ۱۰ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 30 March - 2023
22

حاج بیوک آقا مداح تراز انقلاب اسلامی است

  • 02 آذر 1400 - 10:06
حاج بیوک آقا مداح تراز انقلاب اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا، در پی در گذشت مداح و رزمنده مخلص حاج بیوک آسایش، فرمانده سپاه عاشورا و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا پیام تسلیت صادر کردند. متن پیام به این شرح است؛ بسم الله الرحمن الرحیم اِنَّالِلَه وَاِنَّااِلَیْهِ رَاجِعُوْنَ فقدان اسف‌انگیز مداح مخلص و باارزش اهل‌بیت(علیهم السلام) […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا، در پی در گذشت مداح و رزمنده مخلص حاج بیوک آسایش، فرمانده سپاه عاشورا و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا پیام تسلیت صادر کردند.

متن پیام به این شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
اِنَّالِلَه وَاِنَّااِلَیْهِ رَاجِعُوْنَ
فقدان اسف‌انگیز مداح مخلص و باارزش اهل‌بیت(علیهم السلام) آقای حاج بیوک آقا آسایش موجب تأثر فراوان گردید.

ایشان از همان روزهای نخست قیام حضرت روح الله(ره) لباس قیام و انقلابِ اسلامی به تن کرد و تا پایان عمر در همین مسیر نورانی برقرار ماند. این گوهر ارزشمند لشکر عاشورا، در دوران دفاع مقدس با اشعار شورآفرین، روح حماسه و مقاومت در کالبد رزمندگان و مردم عزیزمان می دمید و حقاً شورآفرین عشق و حماسه بود و حسینی وار فرزند خود “محمد علی آسایش جاوید” را نیز در راه انقلاب و اسلام به قربانگاه فرستاد.

حاج بیوک آقا مداح تراز انقلاب اسلامی است. مداحی او سرشار از رجزها و شعارهای انقلابی و حماسی بود و در سیره مداحی او “محتوا بر فرم” غلبه داشت. ایشان تندیس اخلاق و اخلاص بود و هم در جنگ سخت به عنوان رزمنده لشکر عاشورا حضوری موثر داشت و هم در جنگ نرم با هنر مداحی و ستایشگری خود در خدمت ترویج معارف اسلام ناب و انقلاب اسلامی بود.

رحلت او برای رزمندگان لشکر عاشورا و جامعه حسینی تبریز و آذربایجان خسران بزرگی است، اینجانبان درگذشت ایشان را به محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده مکرم شان، پیشکسوتان جهاد و شهادت، جامعه مداحان استان و عموم مردم غیور تبریز تسلیت گفته و هم نشینی این عزیز سفر کرده را با حضرت سیدالشهدا از درگاه ایزد منان خواهانیم.

حجت الاسلام والمسلمین سرایی
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا

سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلیزاده
فرمانده سپاه عاشورا

لینک کوتاه : http://sepahashura.ir/?p=310158

ثبت دیدگاه