• امروز : پنج شنبه - ۱۰ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 30 March - 2023
20

پیام فرمانده سپاه عاشورا به مناسبت هفته بسیج

  • 30 آبان 1400 - 11:40
پیام فرمانده سپاه عاشورا به مناسبت هفته بسیج
سردار اصغر عباسقلی‌زاده، فرمانده سپاه عاشورا در پیامی فرا رسیدن سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن هفته بسیج، سالروز صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل “بسیج مستضعفین” را به آحاد بسیجیان به ویژه مردم انقلابی و ولایتمدار آذربایجانشرقی تبریک عرض می‌نمایم.
اندیشه تاسیس بسیج در منظومه فکری امام راحل (ره) مردمی سازی انقلاب اسلامی در حوزه های دفاعی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی بود و امروز به برکت حضور بسیج در عرصه‌های خطیر و تعیین کننده کشور به ویژه در هشت سال دفاع مقدس و مقابله با توطئه‌ها و فتنه‌های نظام سلطه و استکبار پس از آن و نیز مجاهدت‌های شگفت انگیز و الهام بخش در حوزه مردم یاری، محرومیت‌زدایی و سازندگی و حضور آرامش بخش در مواجهه با ویروس کرونا همه نشانه های بزرگی از نقش آفرینی بسیج در تامین نیازهای سرنوشت‌ساز انقلاب و میهن اسلامی است.
به نیکی همه میدانیم که تداوم موفق جلوه گری های تعهد، بصیرت و هوشمندی بسیجیان انقلابی و ولایتمدار، در تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب و مردم یاری و مردم باوری است.
یاد، خاطره و آرمان های تمدن ساز شهیدان و حماسه سازان بسیجی در عرصه های مختلف دفاع از انقلاب و میهن اسلامی را گرامی میدارم و به تاسی از امام عزیزمان بر دست و پای شما پیشگامان رهایی بوسه می زنم.
سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلیزاده
فرمانده سپاه عاشورا

لینک کوتاه : http://sepahashura.ir/?p=310149

ثبت دیدگاه