• امروز : پنج شنبه - ۱۰ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 30 March - 2023
16
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی:

دشمنان با کوچکترین حرکت و اشتباه خود سیلی سختی از ملت می خورند

  • 16 آبان 1400 - 14:34
دشمنان با کوچکترین حرکت و اشتباه خود سیلی سختی از ملت می خورند
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با بیان اینکه طبق فرمایش امام خامنه ای دوران بزن در رو به پایان رسیده است، گفت: دشمنان با کوچکترین حرکت و اشتباه خود سیلی سختی از ملت می خورند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در یادواره شهدای والا مقام کوی نصر و سالگرد شهید فرهنگی والا، افزود: امروز یکی از اهداف مهم آمریکا کشاندن درگیری ها و جنگ ها به کشورهای اسلامی است.

وی اضافه کرد: نکته دیگر از این اقدامات استکبار مبحث شیعه هراسی است که دشمنان با این هدف سعی دارند با  ترساندن برخی دولتمردان کشورهای اسلامی سلاح و تجهیزات تولیدی خود را به فروش برسانند.

حجت الاسلام سرایی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اینکه دفاع مقدس و دفاع از حرم آل الله تبلور غیرت و ایثارگری عاشقان سرور سالار شهیدان بود، بیان کرد: علت ماندگاری خون سید الشهدا(ع) اراده الهی است و هر حرکتی که به تاسی از سرور و سالار شهدا باشد ماندگار خواهد ماند.

وی ادامه داد: امام راحل روحیه خودباوری را در ملت ایران اسلامی بخصوص نسل جوان احیا کرد و این نسل چنان پوزه استکبار را به زمین زدند که دشمن مغرور که می خواست در عرض یک هفته در تهران جواب بقیه سوالات خبرنگاران بدهد با ذلت و زبونی شکست خوردند و حتی یک وجب از خاک کشورمان را اجازه ندادند تا جدا شود.

 

لینک کوتاه : http://sepahashura.ir/?p=310144

ثبت دیدگاه