• امروز : چهارشنبه - ۹ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 29 March - 2023
27
سردار خرّم در دیدار با خانواده شهیدان گلمحمدی

خانواده شهدا به مکتب سیدالشهدا اقتدا کردند

  • 10 مهر 1400 - 10:29
خانواده شهدا به مکتب سیدالشهدا اقتدا کردند
سردار خرّم در جریان سفر یکروزه خود به شهرستان میانه، با خانواده شهیدان داور و اسماعیل گلمحمدی دیدار کرد.

سردار خرّم در این دیدار گفت؛ ما هر چه بگوییم شهیدان به آن عمل کرده اند و خانواده شهیدان گلمحمدی در پیشانی جهاد و شهادت بوده اند. یکی از خانواده این شهید در دوران دفاع مقدس و علیرضا نیز سال گذشته در جریان تفحص شهدا به شهادت رسید.

ما مدیون شهدا و خانواده شهدا هستیم. امده ایم اینجا که با شما تجدید پیمان کنیم. کمتر خانواده ای را می توان سراغ یافت که دو نفر از اعضای خود را در راه اسلام و انقلاب قربانی کند. خانواده شهدا به مکتب سیدالشهدا اقتدا کردند.

مادر شهیدان گلمحمدی نیز در این دیدار گفت: همواره دعاگوی سرداران و سربازان کشور هستم. امیدوارم در پیشبرد اهداف و فرمایشات مقام معظم رهبری موفق باشید.

وی با ذکر خاطره ای از فرزند خود گفت: علیرضا یک زمانی در جریان تفحص و بر اثر حادثه ای سخت، جراحت های عمیقی برداشت. بعد از بهبودی نسبی دوباره میخواست به تفحص برگردد، من مانع شدم و گفتم: در این شرایط چه اصراری برای رفتن داری؟! گفت: مادر هرکس این حرف را بگوید حداقل شما نگو. شما درد کشیده ای و یک فرزندت را در جنگ از دست داده ای و میدانی چشم انتظاری مادران یعنی چه!

برادر شهیدان گلمحمدی نیز گفت: ان شاءالله عَلَم عزت و اقتدار این کشور و ملت را برافراشته نگه دارد.

وی افزود: بعد از تشییع و تدفین شهید علیرضا گلمحمدی حق این بود که حضوراً برای قدردانی به سپاه عاشورا می آمدیم چون سپاه در تشیبع فرزند خود سنگ تمام گذاشت.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در نوار مرزی شمالغرب گفت؛ حوادثی که در منطقه قفقاز رخ داده جای تاسف دارد و متاسفیم که برخی حاکمان بجای اسلام به دشمنان اسلام پناه برده اند.

لینک کوتاه : http://sepahashura.ir/?p=310110

ثبت دیدگاه