گزارش تصویری؛

تشییع ۱۱ شهید گمنام در تبریز/چشم آسمان هم برای شهیدان باریدن گرفت

نوشته های دسته : اخبار منتخب

برخی ها چوب حراج به هویت این کشور میزنند / ملی گراها بدانند شهدای انقلاب اسلامی بهترین نماد دفاع از هویت ملی هستند

فرمانده سپاه عاشورا گفت: ملی گراها بدانند شهدای انقلاب اسلامی بهترین نماد دفاع از هویت ملی هستند. سیره شهدا برای جلوگیری از تحریف تاریخ باید به تحریر درآمده و برای آیندگان نگاشته شود.

سردار شهید حاج حسن شفیع زاده
روایت شهید طهرانی مقدم از توانمندی و ابعاد شخصیتی شهید شفیع زاده/ از اهتمام ویژه به بیت المال تا قدرت فرماندهی

شهید طهرانی مقدم: من یادم هست اگر ایشان غذا می خورد و آن خورده های کنار سفره را هم سعی می کرد جمع کند که اسراف نشود . از امکانات بیت المال به نحوی که واقعاً نیاز بود استفاده می کرد و شدیداً از اسراف بیزار بود.

واردات و قاچاق کالاهای خارجی، عامل اصلی رکود در تولید و اشتغال است/ حمایت از کالاهای تولید داخل وظیفه ملی و شرعی هر ایرانی است

در آستانه هفته کار و کارگر و بسیج کارگری، سراغ کارآفرینان، تولید کنندگان، فعالین و نخبگان در زمینه تولید و اشتغال رفته ایم تا از مشکلات، موانع و چالش های پیش روی اقتصاد استان و کشور بیشتر بشنویم و سعی کنیم با انعکاس آنها، قدمی هر چند کوچک در رفع و حل آنها برداشته باشیم.

شعور فاطمی ، بصیرت انقلابی

سلام بر تو ای فاطمه‌زهرا (سلام اللَّه علیها) ! ای امتحان‌شده توسط خالقت قبل از آن‌که خلق شوی! و خداوند دید تو در آن امتحان صابر و بردباری و از عهده آن امتحانِ عظیم بر خواهی آمد.

مسئول ستاد شهدای گمنام و رئیس ستاد راهیان نور سازمان بسیج شهرداری تبریز برنامه ها و جزئیات اعزام کاروان راهیان نور امسال را تشریح کرد

کاروان راهیان نور ستاد شهدای گمنام سازمان بسیج شهرداری تبریز جمعه ۲۷ اسفند پس از اقامه نماز جماعت صبح در حسینیه گلزار شهدای وادی رحمت تبریز و تجدید میثاق و گل افشانی مزار مطهر شهدا با رمز مقدس یا فاطمه الزهرا (س)به مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس اعزام خواهد شد .

اخبار برگزیده