امام جمعه کلیبر:

زبان زور بر علیه ملت ایران کارساز نیست

نوشته های دسته : گزارش تصویری

مراسم گرامیداشت دهه فجر شرکت ریخته گری ماشین سازی با حضور فرمانده ناحیه امامت تبریز سرهنگ صفدری برگزار شد

در این مراسم سرهنگ صفدری گفت :انقلاب اسلامی در پنج مرحله به هدف نهایی خود که همان تشکیل حکومت اسلامی جهانی است را طی خواهد کرد که فعلا در مرحله سوم هستیم و تا هدف نهایی هم راه زیادی در پیش داریم که باید با صبر و استقامت تهدیدهاو توطئه های دشمن را یکی پس از دیگری خنثی کنیم

مردم شهرستان هریس با لبیک به حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی ) مشت محکمی بر دهان آمریکا زدند.

امروز در بیست و دومین روز بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی بر طاغون و طاغوتیان روزی که هیمنه استکبار و استبداد در هم شکسته شد مردم ایران اسلامی به جوش و خروش آمدند و با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه وفاداری خود را به انقلاب و امام و رهبری اعلام داشتند . مردم شهرستان هریس هم از این قافله جا نماندند و از همان ساعات اولیه روز خود را به سیل خروشان مردمی که این روز ها خشمگین از تهدیدات ترامپ دیوانه روزشماری می کردند تا ۲۲ بهمن برسد و جواب دندان شکنی به تهدیدات و اراجیف ترامپ بدهند رساندند.

مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان بستان آباد فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر دادند

مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان بستان آباد فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر دادند و پرچم آمریکا و اسراییل ، نماد شیطان و آدمک ترامپ را به آتش کشیدند.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن خداآفرین

سپاه عاشورا : همزمان با سراسر کشور راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه با حضور حماسی مردم مومن، ولایتمدار و همیشه در صحنه خداآفرین برگزار شد .

دسته بندی ها
تبلیغات
elmi