گزارش تصویری؛

تشییع ۱۱ شهید گمنام در تبریز/چشم آسمان هم برای شهیدان باریدن گرفت

نوشته های دسته : سپاه عاشورا

مسئول ستاد شهدای گمنام و رئیس ستاد راهیان نور سازمان بسیج شهرداری تبریز برنامه ها و جزئیات اعزام کاروان راهیان نور امسال را تشریح کرد

کاروان راهیان نور ستاد شهدای گمنام سازمان بسیج شهرداری تبریز جمعه ۲۷ اسفند پس از اقامه نماز جماعت صبح در حسینیه گلزار شهدای وادی رحمت تبریز و تجدید میثاق و گل افشانی مزار مطهر شهدا با رمز مقدس یا فاطمه الزهرا (س)به مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس اعزام خواهد شد .

مردم شهرستان هریس با لبیک به حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی ) مشت محکمی بر دهان آمریکا زدند.

امروز در بیست و دومین روز بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی بر طاغون و طاغوتیان روزی که هیمنه استکبار و استبداد در هم شکسته شد مردم ایران اسلامی به جوش و خروش آمدند و با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه وفاداری خود را به انقلاب و امام و رهبری اعلام داشتند . مردم شهرستان هریس هم از این قافله جا نماندند و از همان ساعات اولیه روز خود را به سیل خروشان مردمی که این روز ها خشمگین از تهدیدات ترامپ دیوانه روزشماری می کردند تا ۲۲ بهمن برسد و جواب دندان شکنی به تهدیدات و اراجیف ترامپ بدهند رساندند.

رژه موتور سواران به مناسبت سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به ایران

با مشارکت سازمان بسیج شهرداری تبریز مراسم رژه موتور سواران بسیجی و نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت سالروز بازگشت حضرت امام خمینی (ره ) و شروع ایام الله دهه فجر از فرودگاه تبریز شروع و با تجدید پیمان با آرمانهای امام راحل و شهدای هشت سال دفاع مقدس پایان یافت.

اخبار برگزیده